Vzdělávání sester:

IN LINE COMMUNICATIONS s.r.o.
Velkopavlovická 10
628 00 Brno
IČ: 25343289
DIČ: CZ25343289

Tel.: 544 216 210
Fax: 544 231 066

E-mail: konference@vzdelavanisester.cz
Web: www.vzdelavanisester.cz

Zajímá Vás spíše víkendové pobyty, e-learning, případně angličtina?

zpět na ROZCESTNÍK

V případě jakýchkoliv problémů v době konání konferencí volejte mobil 733660835.


Naši partneřiOhlasy

Seminář přednášela a vedla ve dvou dnech velmi poutavým způsobem paní doktorka Jana Sládková z Brna, která nás dokázala doslova vtáhnout do své přednášky. Ve které využívala svých bohatých zkušeností z praxe. Během obou dní jsme si doslova dokázali představit situace z naší praxe a zároveň jsme je rovnou mohli zhodnotit, zda jsme je řešili správně. Nebo naopak jsme mohli přemýšlet o tom, jak budeme v budoucnu některé situace řešit… Ať už se svými podřízenými kolegyněmi či kolegy nebo svými nadřízenými lékaři… V podstatě si myslíme, že jsou tato témata vhodná hlavně pro kolegyně, které jsou na vedoucích pozicích – v našem pracovním prostředí, bych je zcela určitě doporučila všem staničním a vrchním sestrám, ale i lékařům, primářům, manažerům. Avšak svoje témata by si tam našel každý člověk, protože žijeme, pracujeme a pohybujeme se mezi lidmi. My zdravotníci navíc pracujeme s klienty, kteří mají změněnou psychiku následkem svého onemocnění. Nezřídka se setkáváme a řešíme problémy klientů i s rodinnými příslušníky. Někdy více, někdy méně… a komunikace s nimi může být často velmi svízelná.
Jana Hyklová, staniční sestra, KZ, s. r. o. – Nemocnice Most, o. z.

Vracím se zpět ke konferenci na téma komunikace,které jsem se zúčastnila v ÚVN 13.2.. Byla pro mě hodně poučná, a přestože jsem byla po noční, jsem oko nezavřela. Vše co bylo vámi řečeno objevuji v sobě, snažím se hledat a vylepšovat již delší dobu...
Marie T., Praha

Ze semináře jsem nadšená, vysoká úroveň, nedá se to srovnat s našimi semináři u nás, které jsou hlavně o sbírání „bodů“. Osobně mi to dalo impuls při rozhodování – změně místa, že převáží „podvědomí“ nad racionálními důvody. Moc děkuji!
N

Chtěla bych Vám moc poděkovat za poslané materiály i za příjemné dva dny s Vámi. Bylo to skvělé! Už se s kolegyněmi těšíme na další přednášky. S pozdravem
Markéta L.

Velmi mě oslovila přednáška na téma komunikace a obrana proti manipulantům, zejména v osobním více než v profesním životě. Příkladů bylo dost a byly srozumitelné a výstižné, povzbuzující k uvedení do praxe. Výzva k trénování by se mohla opakovat i častěji, abychom si uvědomili, že to není o pouhém pochopení tématu.
Lenka P.

Přednáška báječná, vše báječné. Oba bloky mi moc daly.
podpis nečitelný

Vaše přednášky pro mě měly velký přínos, nevadí mi hodně informací, nikdy není dost rad a doporučení v oblasti psychologie. Ještě jednou velmi děkuji za příjemně strávené dva dny a zamyšlení nad sebou.
Ellen B., Hradec Králové

Přednáška byla přínosem pro mou práci fyzioterapeutky. Proč se toto nepřednáší na zdravotních školách? Občas si v práci připadám jako „psycho-„ a ne „fyzioterapeut“. Lidem uvolňuji páteř a oni si uvolní i hlavu – své problémy vysypou na mne a po desátém pacientovi za ten den mám pocit, že jsem jejich problémy zahlcená.
Jarka P.

Na základě tohoto semináře jsem si zpětně přehrála určité situace a mohu říci, že jsem je lépe pochopila a nazvala správnými jmény, zároveň je mi už jasné, proč určité osoby jednaly tak, jak jednaly. Ale hlavní je to, aby tyto kurzy pokračovaly i nadále. Ráda bych se jich zúčastnila a chci velmi poděkovat.
podpis nečitelný

Kurz byl velice přínosný, potřebný a nebylo by od věci, kdyby byl častější.
Jitka B., Praha

Přednášku hodnotím velmi kladně. Paní doktorka přednáší poutavě. Jsem ráda, že jsem se rozhodla zúčastnit se. Pro mé povolání, a nejen to, má tato tématika nedocenitelný význam. Současně si myslím, že poznatky rozhodně zkvalitní i můj způsob komunikace s rodinou. Děkuji Vám a mám pečlivě schovaný Váš mail.
Helena T., Kladno

Seminář byl úžasný, poučný a výborně přednesený. Moc se mi líbil. Děkuji!
P., Praha

Všechny témata mě zaujaly. Byly pro mne přínosem a myslím že i v budoucnu se mi leccos bude hodit. Paní doktorka Sládková přednáší velmi zaujatelně, nenechala mě vůbec odbočit v myšlenkách. PROSTĚ SUPER! Děkuji!
Milena P., Praha

Moc a moc děkuji. Seminář na toto téma jsem dlouho hledala. Psychologie mě zajímá, stále mám nedostatky. Paní doktorka přednáší perfektně, řešení konfliktních a stresových situací je na denním pořádku. Práce s lidmi je fajn, ale hodně vyčerpávající. Přivítala bych další semináře na téma mezilidské vztahy, jak proplout bez újmy na vlastním zdraví mezi lékaři, pacienty, spolupracovníky, ale i v rodině, prostě v tom velkém labyrintu lidí a lidiček. Bezva jsou konkrétní příklady, dobré by bylo i cvičení praktické. Děkuji!
Jana M., Praha

Kurz byl velmi zajímavý a poučný. Přinesl mi spoustu nových poznatků a informací, které mohu hojně využít v profesním i osobním životě. Bohužel některé způsoby komunikace zde představované nejsem schopna aplikovat na svůj vlastní projev. Asi bych potřebovala těchto kurzů absolvovat hodně, abych změnila svoje myšlení.
Darina B., Praha

Jsem spokojená, děkuji za vysvětlení problémů a řešení. Oceňuji i doprovodný text.
R., Praha

Tato konference jako jedna z mála nás všechny zaujala. Možná v páteční konferenci bychom uvítaly více konkrétních příkladů. Jinak SUPER!
P.,Š.,P., Slaný

Přednáška byla velmi zajímavá. Nebyla nudná (příklady z praxe...). Nejvíce se mi líbila část programování podvědomí.
bez podpisu

Přednáška byla pro mne přínosem, líbila se mi. Jste žena na svém místě. Pokud mi dovolí čas, určitě budu pokračovat! Zapojím své podvědomí, abych čas měla.
podpis nečitelný

Jsem ráda, že jsem na kurz šla. Alespoň budu vědět, jak lépe komunikovat s lidma nejen v práci ale i v jiné společnosti. Tento kurz by měl absolvovat každý. Teď vím jak si stát na svém a nebo dosáhnout svého a ani nikomu neublížím nebo nikoho neurazím. Moc děkuji za přednášku. Velice se mě líbila.
bez podpisu

Přihlašte se na konferenci

Přihlásit na konferenci

Aktuální konference

2.-3. 3. 2023, webinář
„KOMUNIKACE S PROBLÉMOVÝMI LIDMI“
>> více informací o akci + PROGRAM
>> přihlásit na akci

18.-19. 5. 2023, webinář
„DIPLOMATICKÝ PŘÍSTUP V KOMUNIKACI“
>> více informací o akci + PROGRAM
>> přihlásit na akciJsme na facebooku